Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
logotype

Aktualnosci

Aktualności

 

Od 1.01.2015 mamy w ofercie drzwi wewnętrzne i podłogi

Szczegóły w salonie


 

Wyk 4.09.2014
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od dnia 1 września 2014r. Salon Mebli Kuchennych został przeniesiony na ul. Skoroszewska 11, URSUS (Budynek Biura sprzedaży RED, obok FRESH MARKET).

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 11.00 - 15.00
Zapraszamy :)


 

UWAGA !!! ZMIANA EKSPOZYCJI !!!
WYPRZEDAŻ MEBLI KUCHENNYCH ORAZ SPRZĘTU AGD - PROMOCJE !!!


 

PROMOCJA !!!

Szanowni Państwo,
zamawiając kuchnię w terminie 1.09.2014 - 10.10.2014 r. w naszym salonie, otrzymają Państwo 111 PLN na wyposażenie za każde 1000 PLN wydane na kuchnię.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z promocją, szczegółowy regulamin dostępny jest w salonie.


 

Targi i Dni Otwarte Wolsztyńskich Kuchni - II edycja Targów Mieszkaniowych w Pruszkowie

W weekend 13-14 października odbędzie się druga edycja Targów Mieszkaniowych WPR. W jednym miejscu i czasie zaprezentowana zostanie oferta nieruchomości z zachodniej części regionu podwarszawskiego. Nową atrakcją będzie strefa Dom & Wnętrze. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

WPR Targi Mieszkaniowe to pierwsza regionalna giełda nieruchomości na Mazowszu. Pierwszą edycję imprezy odwiedziło blisko 4000 gości. Podczas jesiennych targów swoją ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców – deweloperów, samorządów, banków, doradców finansowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz firm z branż związanych z wystrojem wnętrz.
Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące tylko w czasie imprezy. Goście będą mogli zapoznać się również z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. wyposażenia i aranżacji wnętrz i doradztwa finansowego.

Dla gości imprezy przygotowanych zostanie wiele atrakcji, m.in. konkurs z nagrodami, targowy klub malucha prowadzony przez brwinowskie przedszkole Tuptuś i kawiarnia targowa. Nowością podczas jesiennej edycji będzie Strefa Dom & Wnętrze.

Na wszyscy goście otrzymają katalog targowy prezentujący regionalne oferty mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego oraz mapę inwestycji mieszkaniowych warszawskiego pasma zachodniego.

Goście odwiedzający targi będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieni się ich sąsiedztwo w przyszłości. W specjalnej strefie znajdą się stoiska samorządowe, gdzie gminy przedstawią plany inwestycyjne na najbliższe lata.

Targi są imprezą ogólnodostępną – wstęp jest wolny. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Jana Starzyńskiego.

Partnerami strategicznymi targów są Golub GetHouse, Longbridge, Agroman i Grupa Fachowiec. Patronat medialny objęły: Metro, Gazeta WPR, Głos Stolicy, WPR24.pl, Domgratka.pl, Express Wieczorny, Obiektyw.info, Brwinow24.pl, Radio Kolor i Radio Bogoria.


WPR Targi Mieszkaniowe
13-14 października 2012 r. w godz. 10.00–16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl


 

Wiosenna wyprzedaż kuchni z ekspozycji do -60% !!!

Szanowni Państwo,
wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, to również pora na wiosenne zmiany i porządki w naszych domach, na kuchenne rewolucje.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa w naszym studiu wiosenne promocje.

Na każdą kuchnię z ekspozycji oferujemy Państwu do -60% rabatu !!!
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu mebli kuchennych w CH Skorosze !!!

 

Właściciel,
Tomasz Strulak